(+386) 02 630 0019 (+386) 02 630 0026, mobi. 040 483 002, "Majhni, a dovolj veliki za doseganje tistega, kar si želimo in zmoremo."

Simbioza Giba je vseslovenski projekt na področju telesne kulture in medgeneracijskega sodelovanja, ki je že v lanskem letu povezal Slovenijo. Tudi naša šola se je odločila, da ponudi priložnost vsem generacijam, da spoznavajo nove zvrsti aktivnosti športno rekreativne vadbe in se udeležijo različnih vadb vsak dan med 21. in 27. septembrom.

V tem tednu bomo na ure športne vzgoje povabili stare starše, vadbo pa prilagodili, da bo primerna starosti udeležencev. S posebnimi vabili bomo nagovorili babice in dedke, da skupaj z vnuki spoznajo nove športne pripomočke, oblike vadbe in se navdušijo nad vsakodnevnim gibanjem.

V Fotoutrinkih fotografije z letošnjega druženja 🙂