VABILO

Spoštovani starši!

Praznovanje ob 80-letnici prve omembe organizirane predšolske vzgoje v šolski kronike bomo zaključili                z dnevom šole, in sicer v četrtek, 3.10.2013.

Dan šole bomo pričeli s kulturno prireditvijo v večnamenski športni dvorani ob 17. uri. Po končani kulturni prireditvi vas vljudno vabimo v odprte igralnice in učilnice, kjer se bodo izvajale različne dejavnosti.

Po zaključku le-teh vas vabimo še v večnamensko športno dvorano, kjer si bomo skupaj ogledali nogometno tekmo, ki se bo pričela ob 19. uri.

Veselimo se srečanja z vami

Vzgojiteljice                                                                               Ravnateljica:

Marija Osvald Novak, prof.