(+386) 02 630 0019 (+386) 02 630 0026, mobi. 040 483 002, "Majhni, a dovolj veliki za doseganje tistega, kar si želimo in zmoremo."

Spoštovani starši!

Iz občine so nam sporočili, da bo otvoritev novih prostorov vrtca v četrtek, 2. 10. 2014, ob 17. uri.

Zaradi spremenjenih okoliščin predvidevamo, da se boste otvoritve skupaj s svojim otrokom lahko udeležili. Starše nastopajočih otrok iz skupin Kapljice, Škrati in Sončki prosimo, da pripeljete otroke ob 16.45 na parkirišče pred nov vrtec, kjer jih bodo prevzele njihove vzgojiteljice. Ostali otroci lahko ostanejo pri starših.

Na vsa vaša vprašanja vam bodo vzgojiteljice odgovorile po uradnem delu otvoritve, saj vas bodo pričakale v njihovih igralnicah. Zaradi tega smo se določili, da je ogled v soboto, ki smo vam ga ponudili včeraj, nepotreben.

S ponedeljkom, 6. 10. 2014, se bo vzgojni proces že odvijal v novem vrtcu. Otroci se od 5.30 dalje začnejo zbirati v igralnici Žogic.

Vhod za igralnico Puhki je med telovadnico in vrtcem, ostala dva vhoda sta od parkirišča po stopnicah navzgor. V pomoč bo tudi informatorka, ki vas bo usmerjala.

Lep pozdrav.

VABILO na otvoritev vrtca