(+386) 02 630 0019 (+386) 02 630 0026, mobi. 040 483 002, "Majhni, a dovolj veliki za doseganje tistega, kar si želimo in zmoremo."

Dragi starši,

vzgojiteljice se vedno trudimo, da bi vašim otrokom popestrile vsakdan v vrtcu. Posebej se potrudimo na dneve, ki so drugačni kot običajno. Mednje spada tudi noč v vrtcu, ki jo vsako leto pripravimo drugače. Letos smo načrtovali Jesensko pravljico s pomočjo velike količine buč, ki so jih otroci dva meseca pridno nosili v vrtec. Shranjevali smo jih na odprte terase vrtca. Po prazničnih dneh pa smo doživeli neprijetno presenečenja; prav vsaka izmed buč, bilo jih je vsaj sedemdeset ali osemdeset, je razbita ležala na parkirišču vrtca! Žalostni smo otroci in vzgojiteljice. Prepričani smo, da se bodo okoliščine dogodka razjasnile, medtem pa prosimo vse starše in ostale krajane, če nam lahko dostavite kakšno bučo ali dve, da lahko izvedemo naše načrtovane dejavnosti. Hvala.