(+386) 02 630 0019 (+386) 02 630 0026, mobi. 040 483 002, "Majhni, a dovolj veliki za doseganje tistega, kar si želimo in zmoremo."

V septembru so otroci našega vrtca dobili v dar čudovite lesene mize, majhne stole, lesene tobogane in namizne igre-labirinte. Podaril in popolnoma brezplačno tudi dostavil jih je gospod s temnimi očali in belo palico. Borut Sotlar, iz Selnice ob Dravi, tako razveseljuje otroke po vsej Sloveniji, v različnih zavodih in vrtcih. Ob izgubi vida je svoj prvotni poklic moral opustiti in istočasno ugotovil, da zna čudovito oblikovati les.

Mi pa smo kmalu ugotovili, da v dar nismo dobili le čudovitih izdelkov, ki navdušujejo otroke v vrtcu in obiskovalce, temveč tudi resnično zgodbo optimizma, večnega upanja in neizmernega veselja do življenja. Tako se še enkrat iskreno zahvaljujemo Borutu Sotlarju in njegovi ženi, ki sta po predaji domov odšla isto navdušena in nasmejana kot smo bili mi, ki smo dar prejeli.

Več o njegovi življenjski zgodbi si lahko preberete na

http://www.onkologija.org/sl/domov/nasveti_in_komentarji/viri_in_literatura/glasilo_okno/?book_id=61

Izdelke v podobi pa si poglejte v naših Fotoutrinkih.