(+386) 02 630 0019 (+386) 02 630 0026, mobi. 040 483 002, "Majhni, a dovolj veliki za doseganje tistega, kar si želimo in zmoremo."

Zaradi izvajanja ukrepov za preprečitev širjenja nalezljive bolezni COVID 19 bodo od 16. 3. 2020 do predvidoma 29. 3. 2020 zaprte vse vzgojno-izobraževalne ustanove v Sloveniji – torej tudi naša šola in vrtec.
Zaprtje vrtcev in šol se bo podaljšalo ali prekinilo glede na situacijo/stanje v državi, o čemer vas bomo sproti obveščali. Po navodilih MIZŠ vas bomo sproti seznanjali z vsemi ukrepi, ki se bodo nanašali na vzgojno-izobraževalno delo v šoli ali doma.
Verjamemo, da bo imel tak ukrep države neugodne posledice za nekatere od vas, kar se tiče varstva vaših in naših otrok, ampak tak ukrep je nujen, saj nam je vsem v prvi vrsti mar za zdravje vseh.
Sproti vas bomo obveščali preko elektronske pošte in šolske spletne strani, zato vas prosimo, da ju redno prebirate.
V primeru kakršnih koli vprašanj smo vam na voljo preko elektronske pošte ravnateljice (marija.osvald-novak@oslovrenc.si)

Želimo vam mirne in predvsem zdrave prihajajoče dni.

Lepo vas pozdravljam.
Marija Osvald Novak, prof.