(+386) 02 630 0019 (+386) 02 630 0026, mobi. 040 483 002, "Majhni, a dovolj veliki za doseganje tistega, kar si želimo in zmoremo."

Zaradi preprečitve nadaljnjega širjenja virusa SARS CoV-2 bo naš vrtec od 26. oktobra 2020 dalje zaprt. Kljub temu pa bo za otroke staršev, ki delajo pri delodajalcih, ki opravljajo dela, ki so pomembna za delovanje družbe in države (kot npr. zdravstveni delavci, zaposleni v civilni zaščiti, vojski in policiji ter v službah, ki so pomembne za oskrbo prebivalstva), naš vrtec odprt.

Starše, ki boste pripeljali otroka v nujno varstvo, prosimo, da  za izkazovanje potrebe po nujnem dostopu vrtca prinesejo ustrezno potrdilo (npr. potrdilo delodajalca, da starši opravljajo delo, ki je nujno za državo in družbo).

Tiste starše, ki bodo potrebovali nujno varstvo, prosimo, da prinesejo tudi podpisano izjavo, da v vrtec pošiljajo zdravega otroka.