(+386) 02 630 0019 (+386) 02 630 0026, mobi. 040 483 002, "Majhni, a dovolj veliki za doseganje tistega, kar si želimo in zmoremo."

21. januar 2021

Spoštovani starši.

Ker se naš vrtec nahaja v regiji, v kateri se vzgojno-izobraževalne ustanove lahko začnejo odpirati, vas obveščamo, da bomo od 26. januarja 2021 dalje odprti v polnem obsegu. Še vedno sicer priporočamo, da ostane vaš otrok doma, če je to le mogoče. V vrtec pošljite samo zdrave otroke. Od torka dalje bodo otroci razporejeni v svoje običajne skupine na način, ki je veljal od začetka septembra, z njimi pa bodo vaše vzgojiteljice.

Za podrobnosti o tem, če pride vaš otrok v vrtec in v katerem časovnem obdobju dneva bo tam, vas bodo danes ali jutri poklicale vzgojiteljice vaših otrok. Prav tako se lahko z njimi posvetujete glede drugih vprašanj in dilem.

V skladu z navodili NIJZ bomo še naprej upoštevali poostrena higienska priporočila za preprečevanje širjenja virusa. Potrudili se bomo, da se bodo otroci počutili dobrodošli, in da se bodo čim prej navadili na vrtčevski vsakdan.

Želimo vam veliko zdravja.