(+386) 02 630 0019 (+386) 02 630 0026, mobi. 040 483 002, "Majhni, a dovolj veliki za doseganje tistega, kar si želimo in zmoremo."

SPREMEMBA POPOLNE ZAPORE CESTE SKOZI TRŠKO JEDRO

Spoštovani

Iz občine so nam sporočili, da se s ponedeljkom, 17. 5. 2021, spreminjajo popolne zapore državne ceste, in sicer na odseke:

  • od zgornjega Mercatorja do uvoza za Zdravstveni dom in
  • od bivšega bara Kobra (Vanek) do uvoza za Delavsko pot.

Ostali odseki, ki so bili sedaj v popolni ali delni zapori, bodo s ponedeljkom vsi pod delno zaporo.

S to spremembo se zapira uvoz v Šolsko ulico pri banki, za prebivalce Šolske ulice in dostavo bo začasno urejen obojestranski promet v območju celotne Šolske ulice, zaradi ožine pri šolskem parku bo promet od šole do Križne cerkve urejen s postavitvijo semaforja. Ostali obvozi so prikazani v prilogi (zelena barva).

Vse aktualne in prihajajoče zapore so dostopne na občinski spletni strani: https://lovrenc.si/objave/274

Predlagamo, da starši otroke, ki jih vozite v šolo, v izogib gneči in zamaškom, oddate pri vrtcu ali na avtobusnem postajališču pri Križni cerkvi. Starši prvošolcev lahko oddate in prevzamete otroke po ustaljenem redu pred glavnim vhodom v šolo.

Lep pozdrav

Ravnateljica

Marija Osvald Novak, prof.

Predogled slike